پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
قالب وردپرس شرکتی ممبر فیک
خبر فوری
خانه / عمومی / پيام تبريك شهردار فرهادگرد به مناسبت روز آتش نشانی و ايمنی

پيام تبريك شهردار فرهادگرد به مناسبت روز آتش نشانی و ايمنی

بسم الله الرحمن الرحیم

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر تاریخی و شهیدپرور فرهادگرد ؛ مهندس کهنسال شهردار در گفتگو با روابط عمومی شهرداری ، طی پیامی فرا رسیدن هفتم مهر ماه ، روز آتش نشانی و ایمنی را به همه آتش نشانان ایثارگر و زحمتکش تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام :

اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَباعَبدِاللّهِ الْحُسَيْن (ع)

السّلامُ عَلَيْكَ یا أبَاالْفَضْلِ الْعَبّاس(ع)

بسمه تعالی

هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ايمنی ، روز قدردانی از تلاش شبانه روزی آتش نشانان پرتلاش و ترويجگران فرهنگ ايمنی و پيشگيری از حوادث و سوانح در سطح كشور می باشد و یادآور زحمات بسیار سنگین و خدمات سخت و نفس‌گیر آنانی است که در راه نجات جان انسان ها از خود گذشتگی می کنند و این کار جز عبادت و جهاد در راه خدا نیست و اجری بی انتها در انتظار آنان است.

آتش نشانان با هدف نجات جان و مال انسانها از حوادث و رویدادها از جان خود گذشته و با دلاوری و رشادت می کوشند تا امید و شادی را برای آسیب دیدگان به ارمغان آورند.

خادمان هميشه آماده در حوزه آتش نشانی آن ايثارگرانی هستند که ايمنی ، امنیت و آرامش جامعه امروزی مديون زحمات بی منت آنهاست که با تکیه بر همت و تلاش و توان ایثارگری نیروهای غیرتمند و جان برکف ، به شایستگی عهده دار این مسولیت خطیر هستند.

در پايان اينجانب ضمن تقدير و تشكر فراوان از خدمات شبانه روزی كليه آتش نشانان خدوم و زحمتكش كشور ؛ بویژه آتش نشانان شهرستان فریمان و شهر تاریخی و شهید پرور فرهادگرد ، هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ايمني را صميمانه به اين عزيزان و خانواده های محترمشان تبريک و تهنيت عرض می نمايم و آرزوي توفيق و سلامتی برای كليه آتش نشانان فداكار بویژه آتش نشانان شهر فرهادگرد آقایان حمید جهاندوست ، علی اصغر عرب کوهستانی و مرتضی مرادی و سایر پرسنل محترم آتش نشانی را از خداوند متعال خواستارم.

حمید کهنسال

شهردار شهر تاریخی و شهیدپرور فرهادگرد

جمعه 6 مهر ماه 97

کانال تلگرامی فرهادگرد آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.